שלום לקליקה, לברנז'ה, לתעשייה ולעוברי האורח הסקרנים !
שמי אבישג, בוגרת בית הספר הגבוה לאומנויות הבמה "בית צבי".

אני קריינית מקצועית (חברה ב-IVO – ארגון הקריינים בישראל), ובין היתר שחקנית ווקאלית, יוצרת, מחזאית, ו…חובבת מוסיקת אייטיז מושבעת ! מהפופ המסונתז והמתוק, ועד הדארק-וויב המתועש והגותי. לא קשור אמנם, אך תמיד כיף לציין 🙂

אני מעניקה שירותי קריינות מקצועית לכל מטרה: סרטי תדמית, דוקו, הסברה והדרכה, פרסומות לטלוויזיה, לרדיו ולאינטרנט, וקריינות עסקית מגוונת: טלפוניה, סלולאר, לומדות, מצגות ואפליקציות.

קולי משתנה כמו זיקית ממולחת ושובבה בהתאם לכל צרכי הלקוח: קריינות קצבית ומכירתית, קריינות אינפורמטיבית וטכנית, קריינות עדינה ורכה, וקריינות תיאטרלית ודרמטית למאתגרים והיצירתיים מביניכם.
ברגע שנלחץ לחצן ה-RECORD בתוכנת ההקלטה, העולם כולו פרוש בפנינו, והשמיים הם הגבול הרדיופוני. תאתגרו אותי – ואני אספק את הסחורה.
אמנם היו ויהיו פרויקטים בגדר פנטזיה שלעולם לא אבצע, כמו ההכרזה ברדיו על הקמת מדינת ישראל (בן גוריון זכה בתפקיד בכבוד), או דיבוב קולו לעברית של אופטימוס פריים (דני בסן יעשה את זה יותר אמין) או קריינות לסרט תדמית בדיוני לרכבת ישראל על חנוכת הקו הלילי לקהיר (ניתן למשינה להמשיך לחלום), אך תמיד אני שואפת לפרויקטים מאתגרים.
יש לי ציוד הקלטה מקצועי משלי, ואני בעלת אולפן עצמאי – מה שחוסך לכם לחלוטין בהוצאות אולפן חיצוני.
אני בעלת עברית צחה ורהוטה, ושפתנו היפה והקדומה הינה קודש קודשים בעיניי, ומובטחת לכם הגהה מקצועית על הטקסט טרם הקלטתו, כולל ייעוץ והכוונה לשונית.
והכי חשוב – יחס אדיב, שירות מהיר מהיום להיום, ומחירים אטרקטיביים !
אז… ברברתי מספיק לעת עתה. את שאר המלל נשאיר למיקרופון. זה הזמן לשגר את הטקסט, ולצאת לדרך ! ואם יש לכם דקה או שתיים, תתרווחו בכיסא, תתארגנו על ויסקי משובח או סיגר קובני, וצאו למסע התרשמות באתר ממגוון עבודות הקריינות שביצעתי .

התקשרו עכשיו להצעת מחיר מיידית  – 050-2221234

האזנה מעולה !
ממני,
אבישג